General-Surgery-Specialist

Chirurgia plastyczna

Poradnia będzie czynna od dnia 01.07.2024 roku

Chirurgia ogólna

O chirurgii plastycznej

Chirurgia plastyczna to specjalizacja medyczna zajmująca się korekcją, rekonstrukcją i poprawą funkcji oraz wyglądu ciała. Obejmuje zarówno zabiegi estetyczne, jak i rekonstrukcyjne, które mają na celu poprawę jakości życia pacjentów. W ramach tej dziedziny najczęściej wykonywane są operacje takie jak lifting twarzy, korekcja powiek, nosa, uszu, powiększanie i zmniejszanie piersi, liposukcja oraz abdominoplastyka. Zabiegi te są stosowane zarówno ze względów estetycznych, jak i medycznych, pomagając pacjentom odzyskać pewność siebie oraz poprawić komfort życia.

W chirurgii plastycznej szczególną uwagę przykłada się do precyzyjnej diagnostyki oraz indywidualnego podejścia do pacjenta. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładną konsultacją, podczas której omawiane są oczekiwania pacjenta oraz przedstawiane możliwe rozwiązania. Dzięki zaawansowanym technikom i nowoczesnemu sprzętowi, operacje są bezpieczne i zapewniają zadowalające efekty. Chirurgia plastyczna odgrywa również kluczową rolę w leczeniu rekonstrukcyjnym, pomagając pacjentom po urazach, operacjach czy chorobach odzyskać sprawność i normalne funkcjonowanie.

W ramach chirurgii plastycznej szczególną troską otacza się pacjentów w każdym wieku, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia. Zabiegi są przeprowadzane w profesjonalnych warunkach, co gwarantuje najwyższą jakość opieki medycznej i estetycznej.

Anonim

Chirurg plastyk

Wojciech Wacławowicz

Dr n. med.

Specjalista chirurgii plastycznej

posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej

Rodzaje konsultacji i lista zabiegów

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Plastyka chirurgiczna powiek górnych

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych

Korekcja odstających uszu

Powiększanie piersi

Lifting operacyjny brwi

Liposukcja klasyczna SAL

Chirurgiczne zmniejszenie / modelowanie policzków