About-Contact-1

O NuvaMed

Centrum Medyczne NuvaMed tworzy wielospecjalistyczny zespół ekspertów powołany w trosce o zdrowie naszych pacjentów. Zapewniamy holistyczną opiekę nad pacjentem oferując wiedzę merytoryczną popartą wieloletnim doświadczeniem. Pragniemy być liderem specjalistycznej opieki zdrowotnej nie tylko we Wrocławiu i regionie, ale także w całym kraju. Naszą nadrzędną wartością jest profesjonalna pomoc medyczna w połączeniu z życzliwością i empatią.

Oferujemy Państwu wielospecjalistyczną pomoc ambulatoryjną – nasi lekarze udzielą Państwu profesjonalnych konsultacji lekarskich. Zapewniamy wysoki standard diagnostyki i leczenia w oparciu o najnowsze międzynarodowe standardy i zalecenia. NuvaMed to także  szpital jednego dnia, w którym wykonujemy liczne zabiegi z zakresu urologii, chirurgii ogólnej, dermatochirurgii, czy larygnologii.

Jeśli macie Państwo problem ze zdrowiem - zgłoście się do Centrum Medycznego NuvaMed. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie. Nasz doświadczony i skoncentrowany na pacjencie zespół z pewnością zapewni opiekę i uwagę, na jaką Państwo zasługują.

Nasz obiekt

Centrum Medyczne NuvaMed mieści się na parterze zrewitalizowanego zabytkowego budynku wchodzącego w skład centum biznesowo mieszkaniowego Quorum.

Cały obiekt jest mechanicznie wentylowany i klimatyzowany. Nowoczesne, minimalistyczne aranżacje i wyposażenie połączone z zabytkowym charakterem obiektu powodują, że czujemy się w nim przytulnie i komfortowo.

Zapraszamy serdecznie.