ENT-Specialist
PXL_20230110_153754451.MP2
Marcin Turski - ZnanyLekarz.pl

Otolaryngolog

Marcin Turski

Lekarz

specjalizant z otolaryngologii

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z otorynolaryngologii które odbywa w Klinice Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w latach 2014-2019 pięciokrotnie otrzymywał Stypendium Rektora dla najlepszych studentów.

W swojej codziennej pracy w Klinice zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym osób ze schorzeniami nosa i zatok przynosowych, uszu, jamy ustnej, gardła, krtani, szyi i ślinianek, a ponadto diagnostyką i leczeniem pacjentów z nowotworami głowy i szyi lub zaburzeniami słuchu i równowagi. Prowadzi również zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie kliniczne zdobywał na stażach i praktykach, m. in. w Klinik für Allgemein-, Viszeral- und Kinderchirurgie w Düsseldorfie. Regularnie bierze udział w licznych kursach i zjazdach, stale poszerzając swoją wiedzę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Prywatnie jego pasjami są muzyka jazzowa, żeglarstwo i podróże.

Konsultuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci, także w języku angielskim.